Hakkımızda


EvcilDostum Veteriner Kliniği 2006 yılında hizmete başlamıştır. Yapı olarak 1 Muayene salonu, 1 Operasyon Salonu, 1 Veteriner Hekim Odası, 2 Kedi ve Köpek Yıkama Bölümü, 1 Açık 3 Kapalı Pansiyon Odaları ve 1 Hasta Kayıt bölümüyle ayrıca ön ve arka bahçeleriyle , 100 m2 lik ofis bölümüyle, siz evcil dost sahiplerine hizmet vermektedir.

İstanbul Ataşehir'de hizmetini sürdüren kliniğimiz American Staffordshire Terrier ırkları hakkında, gerek hayvan psikolojisi, gerek hayvan sahibine yönelik, hayvanlarla olan iletişimleriniz hakkında bilgi alabileceğiniz ve bu konuda American Staffordshire Terrier Kinoloji Derneği adına uzman sertifikası kazanabileceğiniz seminerler düzenlemektedir.

American Staffordshire Terrier ırkı köpekler hakkında UzmanTV'de yayınları bulunan Sn. Vet. Hk. İlker Örkmez aynı zamanda American Staffordshire Terrier Kinoloji Derneğinin de kurucusudur. Dernek faaliyetleri içerisinde Köpek Irkları Federasyonu koordinatörlüğünde ırk yarışmalarına da katılınmaktadır.

American Staffordshire Terrier Irkı Kinoloji Derneği Facebook Sayfamıza; buradan ve www.amerikanstaff.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Veteriner Hekim İlker Örkmez

Meslek içi eğitim programlarının pek çoğuna katılmış ve sertifikalarını almıştır. Köpek ırkları ve kinoloji federasyonun seminerlerine katılmış sertifikalarını almıştır. French Bulldog ırkı ve American Staffordshire Terrier ırklarında kinolojik çalışmalarına devam etmektedir.